www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Странна смърт


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Странна смърт
anti666
Публикувано на: 12.12.2008, 13:05
Quote Post












През тази година починаха трима българи, които малко или много бяха свързани активно с древната Вяра - Тенгрианството. И тримата при неизяснени обстоятелства.
За смъртта на един от тях - Цветомир Йолов, Цъката има тема тук
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...?showtopic=2161
Другият е проф. Рашо Рашев, загинал в умишления пожар на влака Добрич-София през март.
Трятият отново е свързан с тенгрианството - Иван Митев-Колобъра. Няколко седмици след смъртта на Йолов. Тези двамата са лични познати на Елтимир, а и на други участници тук. Рашо Рашев е познат на участника Зиези. Смятам, че е редно да обърнем малко повече внимание на тези българи.
Top
bgskin
Публикувано на: 12.12.2008, 13:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Дали Ангел не е убил и Иван Шалев?
А той не е ли човек, който заслужава внимание?
И защо подяволите Йолов заслужава внимание?
Колобърът бе весел човек.
Мир на праха му!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.12.2008, 13:16
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 100
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Да, вчера погребаха Иван Шалев. Не всеки може да го знае. Така, че скинче, мери си приказките. Иван Шалев е преминал през 6 комунистически концлагера, един достоен антикомунист, който не се продаде и умря. За разлика от Алтимир, който се продаде. Има разлика огромна между Алтимир и тези, антикомунисти, които умират достойно.
Вечна му памет. Съветът на Плеядите ще се умножи с още един достоен Българин. Нему, душата му няма да бъде отнесена от Ерклиг.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 12.12.2008, 13:19
Quote Post












Иван Митев - Колобъра
http://www.ruseinfo.net/news_48845.html

Едно много добро негово стихотворение
"Петдесет и двамата

Боили петдесет и двама,
единни в неравна борба,
препречихте пътя към храма
на скверна изменна ръка.

Титани на своята вяра,
чиготи на чест, име, род,
обречени с клетва прастара
на Тангра и своя народ.

В окови, с лице към дръвника,
посрещнахте гордо смъртта
и "Слава на Тангра" извикахте.
Не хора, а Свръхсъщества!

Че Тангра - това е Небето,
Земята, живот, светлина,
и огън, трептящ във сърцето,
и мълния, зов за борба!

Безбожен и дързък тиранът
и вашия род покоси.
Не с вяра, а с кървава рана
страната ни горда покри.

След робства, тегла и неволи
проклятие тегне до днес.
Народът ни пак е в окови,
без вяра, и гордост, и чест.

О, Тангра, велики, прости ни!
Ний спомнихме твойте чеда.
Кръвта им е в нашите жили,
бушува, зове за борба! "

Ето и два постинга на Елтимир. Единият във форума на атака,
"Иванич
Публикации: 529
Re: Вечна памет! Напусна ни Иван Митев - Колобъра
« Отговор #2 -: 16 октомври 2008, 10:10:27 »

Беше младо момче и много здраво, поне на външен вид. Трудно ми е да повярвам. Карали сме се, но е идвал и вкъщи.
Вечна му памет! "
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.12.2008, 13:26
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 100
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тези двамата са лични познати на Елтимир, а и на други участници тук. Рашо Рашев е познат на участника Зиези. Смятам, че е редно да обърнем малко повече внимание на тези българи.
----------------------------------------------------------------------------------------------------щ
Точно за това говорим, че са негови лични познати и умират. За мене - били са предадени на службите, и когато трябва, по един или друг начин убити. Ако вие, сами не можете да видите тези знаци, то аз ги виждам и за мене нещата са кристално ясни.
Не бъдете овце!
PMEmail Poster
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 12.12.2008, 13:42
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (anti666 @ Dec 12 2008, 01:19 PM)
Иван Митев - Колобъра
http://www.ruseinfo.net/news_48845.html

Едно много добро негово стихотворение
"Петдесет и двамата

Боили петдесет и двама,
единни в неравна борба,
препречихте пътя към храма
на скверна изменна ръка.

Титани на своята вяра,
чиготи на чест, име, род,
обречени с клетва прастара
на Тангра и своя народ.

В окови, с лице към дръвника,
посрещнахте гордо смъртта
и "Слава на Тангра" извикахте.
Не хора, а Свръхсъщества!

Че Тангра - това е Небето,
Земята, живот, светлина,
и огън, трептящ във сърцето,
и мълния, зов за борба!

Безбожен и дързък тиранът
и вашия род покоси.
Не с вяра, а с кървава рана
страната ни горда покри.

След робства, тегла и неволи
проклятие тегне до днес.
Народът ни пак е в окови,
без вяра, и гордост, и чест.

О, Тангра, велики, прости ни!
Ний спомнихме твойте чеда.
Кръвта им е в нашите жили,
бушува, зове за борба! "

Стихотворението е прекрасно. И силно.
Мир на праха на автора му.
--------
А обвинението в съучастие за смъртта на тези българи според мен е пресилено и прекалено.
Особенно: ако няма основания и доказателства за това.
Това, че нещо е възможно, не е основание да бъде сочено като сигурно, даже и като подозрение.
Тук е публичната част, все пак, не частен разговор.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.12.2008, 14:00
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 100
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Пламен Пасков @ Dec 12 2008, 01:42 PM)
QUOTE (anti666 @ Dec 12 2008, 01:19 PM)
Иван Митев  - Колобъра
http://www.ruseinfo.net/news_48845.html

Едно много добро негово стихотворение
"Петдесет и двамата

Боили петдесет и двама,
единни в неравна борба,
препречихте пътя към храма
на скверна изменна ръка.

Титани на своята вяра,
чиготи на чест, име, род,
обречени с клетва прастара
на Тангра и своя народ.

В окови, с лице към дръвника,
посрещнахте гордо смъртта
и "Слава на Тангра" извикахте.
Не хора, а Свръхсъщества!

Че Тангра - това е Небето,
Земята, живот, светлина,
и огън, трептящ във сърцето,
и мълния, зов за борба!

Безбожен и дързък тиранът
и вашия род покоси.
Не с вяра, а с кървава рана
страната ни горда покри.

След робства, тегла и неволи
проклятие тегне до днес.
Народът ни пак е в окови,
без вяра, и гордост, и чест.

О, Тангра, велики, прости ни!
Ний спомнихме твойте чеда.
Кръвта им е в нашите жили,
бушува, зове за борба! "

Стихотворението е прекрасно. И силно.
Мир на праха на автора му.
--------
А обвинението в съучастие за смъртта на тези българи според мен е пресилено и прекалено.
Особенно: ако няма основания и доказателства за това.
Това, че нещо е възможно, не е основание да бъде сочено като сигурно, даже и като подозрение.
Тук е публичната част, все пак, не частен разговор.

Пасков, ние не си играем на доказателства. Не сме съд. При нас нещата или се виждат или не се виждат. Истината е зримост, а не доказване. Тя не се доказва.
Стига вече с тоя ум. Умът е хубаво нещо, но често служи за да ровиш с пръчка в земята.
PMEmail Poster
Top
Einherjer
Публикувано на: 12.12.2008, 14:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 50
Участник # 1 689
Дата на регистрация: 9-November 08



QUOTE (anti666 @ Dec 12 2008, 01:05 PM)
През тази година починаха трима българи, които малко или много бяха свързани активно с древната Вяра - Тенгрианството. И тримата при неизяснени обстоятелства.
За смъртта на един от тях - Цветомир Йолов, Цъката има тема тук
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...?showtopic=2161
Другият е проф. Рашо Рашев, загинал в умишления пожар на влака Добрич-София през март.
Трятият отново е свързан с тенгрианството - Иван Митев-Колобъра. Няколко седмици след смъртта на Йолов. Тези двамата са лични познати на Елтимир, а и на други участници тук. Рашо Рашев е познат на участника Зиези. Смятам, че е редно да обърнем малко повече внимание на тези българи.

Хубава идея си подхванал в тази тема Но!
Никога няма да научим защо и поради какви обстоятелства и причини загиват хора свързани по един или друг начин с национализма и дали от себе си България. а и конкретно със спряганото тук лице Ангел Грънчаров
Между другото Митев загина доста преди Цъката!
Познавах Иван Митев през 1988г. -гений с чисто сърце
Цъката(Есхар, Цецо) от 2004г. -няма друг като него./Човек който се оттегли от Елтимир малко след като се появи Лемс, Що ли???...писнало му от глупости и се захванал серизоно с бизнес( една не твърде патриотична работа) ...интересно защо отеглил жалбата си и прекъснал съдебния процес срещу Ангел?/
В тоя списък аз ще добавя един личен приятел -националист и Човек, както и Йорг Хайдер!
Мир на праха им и нека не обсъждаме повече мургавото лице Елтимир !
Забравата -това ще е най-добре за такива като него ангажиращи чисти младежи с болните си и изкривени "идеи".
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.12.2008, 14:08
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 100
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Алти предава хора на службите и то редовно. Лека полека, се разбира, че той цял хоровод е завел при Войнов на оглед. Затова бяха тези събирания от хора, които за съжаление, още не са с тотален БАН по ИП. Именно за оглед.
Това е престъпление към България и човечеството, както и да го погледнеш. Най-малкото трябва да се осъди.
А тук едни изверги с едно долни никове, дори го подкрепят!
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 12.12.2008, 14:10
Quote Post












QUOTE (bgskin @ Dec 12 2008, 02:07 PM)
Дали Ангел не е убил и Иван Шалев?
А той не е ли човек, който заслужава внимание?
И защо подяволите Йолов заслужава внимание?
Колобърът бе весел човек.
Мир на праха му!

Точно ти ме насочи към тази тема в един предишен твой пост. За него след малко. Но да се върнем пак за Иван Митев. Ето и какво пише пък Елтимир в опълченския си форум пак за него;

"Вместо тях почнаха да умират разни използвани душици като Иванчо Митев, самопровъзгласилия се за колобър. Той, който ме обвиняваше мен в алкохолизъм, взел че умрял от алкохолно натравяне"

В една друга тема "Колобър" беше засегнато за това, кой е колобър но сега не е това темата. Нещото, което bgskin e че аз този човек не го познавам. Но като чета горното писание оставам с впечатление да е направил нещо много лошо и да е получил справедливо възмездие. Загадъчна е смъртта му, затова съм съгласен. Щото с фалшив алкохол може и да умреш, но може и този фалшив алкохол да е добре поднесена отрова. От някои служби. Интересно място е избрал и да умре - хижа "Рай". Тъй като добре познавам този район там, мога да кажа само, че това е близко до т.н. Русалийски проход и село Колобърово. Едно място, добре познато на древните колобъри, като Боян Вениамин.
Top
Einherjer
Публикувано на: 12.12.2008, 14:10
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 50
Участник # 1 689
Дата на регистрация: 9-November 08



QUOTE (Jordan_13 @ Dec 12 2008, 01:26 PM)
. За мене - били са предадени на службите, и когато трябва, по един или друг начин убити. Ако вие, сами не можете да видите тези знаци, то аз ги виждам и за мене нещата са кристално ясни.
Не бъдете овце!

Не съм овца! Но тези твои твърдения са в някакси като повърждение на лошото "пророчество" предупреждения на самия Елтимир към Цъката!
Казах! Не ми е занимава с Елтимир . по-добре да си изградим имунитет срещу такива и никога повече да не се повтаря!
Успех на 2-рия етап на Движението!! Най-после да се появи нещо здраво ! УСПЕХ!!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.12.2008, 14:16
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 100
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Einherjer @ Dec 12 2008, 02:10 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Dec 12 2008, 01:26 PM)
. За мене - били са предадени на службите, и когато трябва, по един или друг начин убити. Ако вие, сами не можете да видите тези знаци, то аз ги виждам и за мене нещата са кристално ясни. 
Не бъдете овце!

Не съм овца! Но тези твои твърдения са в някакси като повърждение на лошото "пророчество" предупреждения на самия Елтимир към Цъката!
Казах! Не ми е занимава с Елтимир . по-добре да си изградим имунитет срещу такива и никога повече да не се повтаря!
Успех на 2-рия етап на Движението!! Най-после да се появи нещо здраво ! УСПЕХ!!

На мене също не мис е занимава с отрепки. Те са осъдени вече. За мене решението е тотален БАН на всички отговорни за тази афера с Войнов, начело с дружинния ръководител и да приключваме с въпроса. Не да идват тука, да четат, дори да пишат и да се налага да хода да им бърша лайната с гумата им. Четат и после пишат цели коментари от типа на "Леден водопад", "Прощално" и ние пак трябва да се занимавам е с тях, да им четем "творбите", вместо с по съществени неща.
Това е НЛП. Ей сега ще отида и ще изтрия всички теми на Алти.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.12.2008, 14:33
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 100
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Einherjer @ Dec 12 2008, 02:10 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Dec 12 2008, 01:26 PM)
. За мене - били са предадени на службите, и когато трябва, по един или друг начин убити. Ако вие, сами не можете да видите тези знаци, то аз ги виждам и за мене нещата са кристално ясни. 
Не бъдете овце!

Не съм овца! Но тези твои твърдения са в някакси като повърждение на лошото "пророчество" предупреждения на самия Елтимир към Цъката!
Казах! Не ми е занимава с Елтимир . по-добре да си изградим имунитет срещу такива и никога повече да не се повтаря!
Успех на 2-рия етап на Движението!! Най-после да се появи нещо здраво ! УСПЕХ!!

Точно така е. Ако тъй наречения "Цъка", както според думите на Алтимир е добър служител на евреите, те нямаше да го убият. На тях са им нужни добри служители.
Заплахите на Алти към така наречения "Цъка", явно са били основателни и добре подплатени под шапката на ДС. А той побърза да се оневини и да каже, в последните си коментари: "Евреите го убиха". Е, да, ама ти пък го заплашваше със смърт или възмездие. Значи ли, че ти си свързан с евреите? Лека логика, но повечето хора не се сещат или не си спомнят какво е писал Алтимир в хилядите му коментари. А той нарочно пише хиляди коментари, като всеки следващ да затапя предния. Така се замъглява човешкото съзнание и е типичен НЛП похват. Най-накрая, човек не помни кво е написал Алти и той винаги може да напише нещо ново, като прикрие старото. Не е така, с тези, обаче, които са паметливи.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 12.12.2008, 14:33
Quote Post












Но да кажем сега и за Цъката. Отново този човек не го познавам, знам за него задочно само по написаното тук. Че се е продал на службите за да срине Движението. Възможно и да е така, най-вероятно е така. Не одобрявах и още не одобрявам целта му да разкарва Елтимир от другия край на България за едно изсмукано от пръстите си дело, което така и не спечели. Но именно ето това, написано вече от bgskin ми направи силно впечатление. Защото го казва човек, който по това време е бил в кухнята и най-вероятно е така.
"Този форум бе създаден от Йолов заради Елтимир и като такъв беше измислен"
Значи Цъката прави сайт на Елтимир. Първият на "Войни на Тангра", който наистина е трябвало по друг начин да се нарече, за да няма съмнения. За да се стигне дотам единия да го съди, а другия да пише при смъртта му "Весел реквием". Цъката загива при автомобилна катастрофа. Отново един от най-лесните начини да бъде убит един човек. За справка - Хайдер.
Дългата ръка на службите не е изключена и при двамата, а не просто кан Ерлик да ги е прибрал, щото са се заяли с някого.
Няма човек тук от участниците който да не е оплют от Елтимир и после отново сдобрен. Дори и мещера и парата. Разбирам причините и съм напълно съгласен с написаното от bgskina. Но този принцип "Разделяй и владей" обаче на мен не ми допада а и масово отблъсква хора, които искат да помагат. Всеки воин трябва да е сигурен, че гърба му е осигурен и няма да му забият ножа отзад.
Така че след като Елтимир сам няма сили да лустрира агентурните си "приятели", ние ще го лустрираме заедно с тях. Може да са много свестни хора, но дотук ние не сме видели нищо добро от тях. Напротив с всеки ден излизат нови неприятни подробности. Като опитите на Войнов да вербова и още двама участника - bgskin и стоименъ. За парата, който си позволява и да заплашва със съдилища Движението няма какво да говорим. Цъката ряпа да яде.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.12.2008, 14:40
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 100
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Вместо тях почнаха да умират разни използвани душици като Иванчо Митев, самопровъзгласилия се за колобър. Той, който ме обвиняваше мен в алкохолизъм, взел че умрял от алкохолно натравяне"
--------------------------------------------------------------------------------------------------
За колобърството на Алти, цяла тема беше пусната 'Колобър". Неслучайно. Без, обаче в нея, да се спомене поклонението му пред Ерклиг, който обучава първия шаман. Много интересно е, че тюркските шамани, щат не щат трябва да сключат някакъв вид договор, съглашение с Ерклиг, за да ползват силите на "подземния свят" или да влизат там. Нещо повече, те предоставят изцяло обучението си на него. А защо не на Мар, например? Или на самия Тангра? странно нали е това тяхно васално или направо поданичество към подземния свят.
Не е така, обаче в изначалното Тенгрианство. Един Орфей не се обучава от Хадес, той се бори с него, бори се за Евридика, слиза в подземието, за да я изведе към Слънцето. Един Тезей също, един Персей - също. Идеята за Слънчевата земя е съществена в началото.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020